aboutus
QC profilu

Mamy ścisły proces kontroli jakości.Naszą kontrolę jakości dzielimy na cztery etapy inspekcji - IQC, IPQC, FQC, OQC.Częstotliwość próbkowania i częstotliwość są określone przez akceptowalny poziom jakości podpisany przez naszego klienta.Każdy typ produktu ma inny standard kontroli jakości, aby zapewnić, że spełnia surowe wymagania.Nasz zespół QC składa się z wykształconych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kontroli jakości.Naszym celem w zakresie kontroli jakości jest: brak usterek, brak wysłanych usterek.

 

 

Przychodząca kontrola jakości - IQC
Cały przychodzący surowiec jest sprawdzany przed użyciem.Różne pomiary są wykonywane w celu porównania z zatwierdzonymi danymi.Po odrzuceniu surowiec odsyłany jest do dalszej analizy.
 
 
Kontrola jakości procesu - IPQC
Wykonujemy kontrole podczas procesu produkcyjnego.Częstotliwość kontroli zależy od standardu jakości określonego w projekcie.Wszystkie dane produkcyjne są rejestrowane do przyszłego wykorzystania.
 
Ostateczna kontrola jakości - FQC
Wszystkie gotowe produkty są kontrolowane zgodnie z naszymi standardami jakości dla każdego projektu.Produkty są pobierane zgodnie z częstotliwością próbkowania AQL, zanim opuszczą nasz zakład produkcyjny i trafią do magazynu.
 
Wychodząca kontrola jakości - OQC
Nasz zespół ds.Kontroli jakości będzie zawsze sprawdzać wszelkie gotowe towary w magazynie, zanim wyjdą do wysyłki.Ta ostatnia kontrola zapewnia, że ​​towary bez wad są wysyłane do naszego klienta.
Certyfikaty
Szczegóły kontaktu