aboutus

Dongguan Kedo Silicone Material Co., Ltd.

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Azja Południowo-Wschodnia
Na calym swiecie
marki: Seria Kedo
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 32000000-35000000
Rok założenia: 2005
pc Export: 60% - 70%
Production Capacity: 300 Tons/Month
O nas
Wprowadzenie

Firma Dongguan Kedo Silicone Material Co., Ltd. została założona w 2005 roku, a następnie znana jako Dongguan Lingrui Kedo Silicone Material Co., Ltd. I została przemianowana w 2014 roku.

Od ponad 10 lat Kedo koncentruje się na badaniach i rozwoju płynnego silikonu i jest zdeterminowany, aby dostarczać klientom zarówno produkty wysokiej jakości, jak i przystępne cenowo.Kedo posiada obecnie w pełni ugruntowany zestaw technik produkcyjnych, a jego system podawania obejmuje akcelerator platynowy, olej silikonowy i silikon.Kedo ma oddany, zorientowany na ludzi zespół, a naszą wspólną misją jest ożywienie przedsiębiorstw poprzez badania naukowe.Dzięki konsekwentnemu szkoleniu i edukacji stworzyliśmy niezawodny i skuteczny zespół składający się z profesjonalnych, cierpliwych i zdolnych członków.Razem poprowadzimy najnowszy materiał do najnowszych światowych trendów technologicznych.

Nasza filozofia jest taka, że ​​uczciwość jest wszystkim, a klienci są naszym najwyższym priorytetem, a my zobowiązujemy się dostarczać im wydajne, innowacyjne i doskonałe usługi.Pamiętając o tych wartościach, oferujemy naszej społeczności najlepsze produkty i usługi spośród naszych konkurentów i pragniemy przynieść maksymalne korzyści naszym klientom.

Historia

    Firma Dongguan Kedo Silicone Material Co., Ltd. została założona w 2005 roku, znana jako Dongguan Lingrui Silicone Material Co., Ltd. I została przemianowana na Dongguan Kedo Silicone Material Co., Ltd. w 2014 roku. Całkowicie ma 16-letnie doświadczenie w produkcji silikonu.

Kedo był jednym z pierwszych producentów tuszu silikonowego w Chinach i na całym świecie.Na początku 2000 roku materiał silikonowy do tuszu został właśnie opracowany i pozytywnie przetestowany w branży sitodruku i produkcji etykiet, ze względu na jego stabilny charakter i przyjazny dla środowiska charakter.Założyciel KEDO znalazł szansę i założył, że tusz silikonowy będzie nadchodzącym trendem w dającej się przewidzieć przyszłości jako popularny materiał tuszowy do sitodruku, co obecnie okazało się bardzo mądrą decyzją, ponieważ ma wiele zalet w porównaniu z bazą wodną. i farby plastizolowe:

1. Materiał silikonowy jest bardzo stabilny i niepalny, będzie wulkanizowany tylko w wysokich temperaturach (120-200 stopni Celsjusza)

2. Można go wydrukować z efektem wizualnym 3D.Silikon można zadrukować grubością i zapewnia nowe efekty wizualne w przemyśle poligraficznym.

3. Materiał silikonowy jest materiałem bezpiecznym, nasz atrament silikonowy może osiągnąć standardy zarówno amerykańskie, jak i Eurp, może osiągnąć jakość spożywczą.Będzie to więc bardzo pomocne dla tych dużych marek, które mają surowe wymagania dotyczące ochrony środowiska.

 

W 2005 roku utworzono dział produkcyjny z doświadczonym kierownikiem fabryki i zespołem, zgodnie z rygorystycznymi procedurami produkcyjnymi, które gwarantują, że wszystkie procedury zostały przeprowadzone prawidłowo, a wszystkie produkty są sprawdzane, zanim zostaną dostarczone do następnego etapu i ostatecznie wysłane do klientów.

 

W 2006 roku zostało zbudowane laboratorium eksperymentalne, a profesjonalni technicy zostali przyjęci jako mebmersi prowadzący badania i rozwój wszystkich rodzajów atramentów silikonowych. Obecnie mamy ponad 100 różnych rodzajów produktów z atramentem silikonowym, od silikonu do sitodruku, do wytłaczania i formowania wtryskowego. silikon, skarpetki silikonowe, elastyczna taśma silikonowa, silikon do powlekania tkanin, silikon klejący, również z innymi dodatkami, takimi jak katalizator, rozcieńczalnik, retartand, środek wyrównujący, przyspieszacz, klej topliwy, kleje, silikonowy winyl, który może zaspokoić wszystkie potrzeby klientów.

 

W nadchodzących latach KEDO nigdy nie zaprzestanie ekspansji biznesowej.utworzyła dwa oddziały w chińskiej prowincji Fujian i Jiangsu oraz dwie zagraniczne filie w Kambodży i Wietnamie.

W 2019 roku całkowity obrót KEDO osiągnął ponad 250 milionów RMB, co jest bardzo dużą kwotą, biorąc pod uwagę, że atrament silikonowy stanowi bardzo mały procent całkowitego materiału do drukowania.Teraz mamy klientów z całego świata, a udział w rynku zagranicznym rośnie, ponieważ jest wielu potencjalnych klientów.

Usługa

Zapewnimy naszym cennym klientom następujące usługi:

 

Przed sprzedażą: najpierw omówimy cel zakupu, a następnie doradzimy odpowiednie towary do produkcji w rozsądnej i konkurencyjnej cenie.Również sposób płatności i dostawy będą negocjowane zgodnie z Twoim oczekiwaniem.

 

W sprzedaży: Harmonogram produkcji zostanie sporządzony i przestrzegany, zapewniając, że towary zostaną dostarczone przed wyznaczonym terminem w dobrej jakości.

 

Obsługa posprzedażna: Mamy profesjonalny zespół, który zajmuje się wszystkimi kwestiami technicznymi, które pojawiają się podczas produkcji, a otrzymasz rekompensatę lub rabat w przypadku jakichkolwiek wad spowodowanych przez naszą stronę.

 

Akceptujemy również niestandardowe produkty do specjalnych celów.

              

Nasz zespół

Członkowie 5. poziomu zarządzania

Dział HR 4 osoby

Dział Finansowy 4 osoby

Dział R&D 7 osób

Dział Produkcji 84 członków

Dział Sprzedaży 12 osób

Pozostali 10 członków

 

 

Szczegóły kontaktu